Garrett ATX Deepseeker Dedektör (50cm Ve 25x30cm DD Açık Bobin Ile)

Garrett ATX Deepseeker Dedektör (50cm Ve 25x30cm DD Açık Bobin Ile)

10 Kişi Oyladı

162.421 ₺

Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı

Satıcılar

Ürün Açıklaması

Garrett ATX Deepseeker Dedektör (50cm Ve 25x30cm DD Açık Bobin Ile)

TEK AVIŞTA HER ŞEY. HER HEDİYİ BUL. KAÇIRILAN HER ŞEYİ YAKALA.

Maksimum Algılama, Tüm Hedeflerde Aynı Anda Hedefleri değiştirme ihtiyacı olmadan bir hedefin algılanmasını arttırırken diğerine zarar vermez.

YÜKSEK PERFORMANS, TÜM ARAZİ Son derece hassas, hatta küçük hedefleri bile algılar. En yüksek mineral içerikli topraklarda bile derinlik sağlar.

GELİŞMİŞ ZEMİN DENGESİ Tuzlu su veya demir içerikli zemin gibi farklı koşullara özel modlara geçmeden geniş bir zemin denge aralığı sağlar.

* Ürün bilgileri ve içerikler, üretici firma, yetkili dağıtıcı ya da yetkili satıcılarının kamuya açık kaynakları üzerinden ya da bizzat üretici yetkilisi tarafından sağlanmış olup, gösterilen içerik bilgilendirme amaçlıdır. İçerik ile ilgili tüm telif hakları, üretici ve yetkilendirdiği firmalara aittir. "Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı" referans amaçlıdır; kur değişiklikleri ya da siteye yansıtılmamış güncellemeler sebebiyle farklılık gösterebilir. Geçerli satış fiyatı için satıcı firma ile iletişime geçiniz. Ürün açıklamaları, yapay zeka teknolojisi ile farklı anlatım tekniğiyle sunulmuş olabilir. Bu sayfada firmalar kendilerini öne çıkarabilirler.

Benzer Ürünler