Metal dedektörü ve ilgili ürünlerin, satıcılarının, fiyatlarının listelendiği, kampanya ve 2.El Dedektör ilanlarının yayınlandığı en kapsamlı, en güncel ve en pratik web sitesidir. Site, dedektör arayan ve satın almak kişiler için tamamen ücretsizdir.

Doğru yerdesiniz, tüm dedektörler burada! Aradığın dedektörü ve satıcıyı bulmanın en hızlı & kolay yolu...


DEDEKTORFIYATLARI.COM

Hayır. Ancak yurt çapında dedektör işi yapan, yani satışını ve bir çoğunda teknik servis hizmetini veren deneyimli birçok dedektör satıcısını sitemizde bulabilirsiniz. Satıcı firmaların profillerine tıklayarak sisteme kaydettikleri iletişim bilgileri üzerinden firma ile temasa geçerek tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Dedektör arayan ve satın almak isteyen kişiler: Hayır, siteyi üye olmadan ve ücretsiz şekilde kullanabilir. Başka bir deyişle üye olmanıza gerek yoktur. Sitemizin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Web sitemizde alt kısımda bulunan “Bizimle Bağlantıda Kalın” kısmına e-posta adresinizi bize ileterek dedektör sektörü ile alakalı yenilikler, indirimler ve kampanyalardan haberdar olun. Verileriniz yasalara uygun şekilde işlenecektir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizin anasayfası en alt kısımda tüm bilgileri bulabilirsiniz. Bir göz atınız…

Üretici, distribütör, yetkili satıcı (yetkili bayi) veya satıcılar: Sektörümüzün değerli firmaları; dedektör dünyasının buluştuğu en kapsamlı web sitesi olan dedektorfiyatlari.com, ürünlerinizi son kullanıcılara ulaştırabileceğiniz en verimli web sitesidir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırlanmış web sitemize kolaylıkla üye olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!

Dedektör arayan ve satın almak kişiler, siteyi üye olmadan ve ücretsiz şekilde kullanabilir. Metal dedektörü ve benzer ürünlerin üretim ve/veya satışını yaparak bu sektörde faaliyet gösteren tüm üretici, distribütör, yetkili satıcı (yetkili bayi) veya satıcılar, başvuruları onaylandığı takdirde dedektorfiyatlari.com’a üye olabilir.

Yalnız tüzel kişiler üye olabilir, bireysel / gerçek kişiler üye olamaz. Sisteme kaydolan tüm firmalar sistem içinde satıcı olarak tanımlanır ve site içi özellikleri kullanım hakkı elde eder.

Dedektör arayan veya satın almak isteyen gerçek kişiler:
Üye olmadan ücretsiz şekilde siteyi kullanabilirsiniz. Tüm dedektörleri inceleyin, dilediğiniz satıcılara ulaşın, dedektorfiyatlari.com’un keyfini çıkarın!

Dedektör firmaları:
Sektörümüzün değerli firmaları; dedektör dünyasının buluştuğu en kapsamlı web sitesi olan dedektorfiyatlari.com, ürünlerinizi son kullanıcılara ulaştırabileceğiniz en verimli web sitesidir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırlanmış web sitemize kolaylıkla üye olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!

dedektorfiyatlari.com’da satıcı hesabı oluşturarak üye olmak "tüzel kişi olmak koşuluyla" ücretsizdir. Öncelikle anasayfamız üzerinden satıcı başvurusu yapmanız gereklidir. Lütfen formu doldurarak sistem üzerinden başvurunuzu yapınız. Başvurunuz kontrol edilerek üyeliğiniz ile ilgili size geri dönüş sağlanacaktır. Başvurunuz onaylandığı takdirde bize ilettiğiniz e-posta adresinize şifre oluşturabilmeniz için bir e-posta ve içerisinde bir link gönderilecektir. Bu linki tıklayarak şifrenizi oluşturup dedektorfiyatlari.com’a giriş yapabilirsiniz.

Hem ülkemizde hem de dünya çapında birçok dedektör üretimi ve satışı yapan firma bulunmaktadır. Dünya çapında hemen hemen tüm metal dedektörü markaları sitemizde listelenmektedir. Markalar sekmesi üzerinden üreticileri görüp, web siteleri üzerinden ya da yetkili distribütör ve/veya yetkili satıcılar üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Metal dedektörü üretici firmaların hemen hepsi bayi ağı üzerinden satış yapmaktadır. Başka bir deyişle distribütör ve yetkili satıcılar/bayiler şeklinde bir satış ve satış sonrası servis ağı mevcuttur. Sitemizde aynı zamanda yetkili satıcı olmayan ama dedektör piyasasında belli bir süredir tecrübeye ve bilgiye sahip satıcı firmaları da bulabilirsiniz. dedektorfiyatlari.com sitemiz üzerinden firmaların iletişim bilgilerine ulaşıp gerek web siteleri, gerekse de direkt temas ile firma hakkında daha detaylı bilgi almanızı önerir. Sitemiz üzerinden dedektör alım ve satımı olmadığı için tüm sorumluluk satıcı ve alıcıya aittir. Sitemiz sadece dedektörleri ve satıcılarını listeleyerek tüm dedektör almayı düşünenlere dedektörleri tanıtarak sistemimize kayıt olan satıcıların sisteme girdikleri bilgileri göstermektedir.

Metal dedektörleri farklı koşullar için farklı özellikler sunmaktadır. Sitemizde kullanım amacına göre bir kategori yapısı oluşturmuş olsak dahi, ilginizi çeken bir metal dedektörün yetkili distribütör ve/veya satıcısı ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yetki distribütör ve satıcıların iletişim bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.