Minelab GPX 6000 Dedektör

Minelab GPX 6000 Dedektör

11 Kişi Oyladı

317.218 ₺

Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı

Satıcılar

Ürün Açıklaması

Minelab GPX 6000 Dedektör

GPX 6000, GeoSense-PI™ teknolojisiyle donatılmış, her türlü altını tespit etmek için hızlı, hafif ve kullanımı basit bir dedektördür.

GeoSense-PI™ Teknolojisi: Bu teknoloji, toprağın altındaki altın sinyallerini hızlı ve hassas bir şekilde analiz eder, böylece tüm altın parçalarını net bir şekilde algılamanızı sağlar.

Tüm Altını Bul: Küçük parçacıklardan büyük külçelere kadar, GPX 6000 her tür altını doğru bir şekilde tespit edebilir.

Kolay Uzmanlık: Otomatik özellikler ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde GPX 6000'i açtığınız andan itibaren altın bulmada uzmanlaşabilirsiniz. 

Otomatik Zemin Dengesi, toprak koşullarının değişimine uyum sağlayarak sürekli olarak optimize olur, bu da sizin herhangi bir ayar yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Altın bulma süreci hiç bu kadar kolay olmamıştı.

GPX 6000 Öğren: GPX 6000™ Öğren modülleri, dedektörün nasıl kullanılacağını öğrenmenize yardımcı olan kısa eğitim videoları sunar. Bu sayede GPX 6000'i kullanarak altın aramayı daha hızlı öğrenirsiniz.

* Ürün bilgileri ve içerikler, üretici firma, yetkili dağıtıcı ya da yetkili satıcılarının kamuya açık kaynakları üzerinden ya da bizzat üretici yetkilisi tarafından sağlanmış olup, gösterilen içerik bilgilendirme amaçlıdır. İçerik ile ilgili tüm telif hakları, üretici ve yetkilendirdiği firmalara aittir. "Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı" referans amaçlıdır; kur değişiklikleri ya da siteye yansıtılmamış güncellemeler sebebiyle farklılık gösterebilir. Geçerli satış fiyatı için satıcı firma ile iletişime geçiniz. Ürün açıklamaları, yapay zeka teknolojisi ile farklı anlatım tekniğiyle sunulmuş olabilir. Bu sayfada firmalar kendilerini öne çıkarabilirler.

Benzer Ürünler