Minelab GPX 5000 Dedektör

Minelab GPX 5000 Dedektör

5 Kişi Oyladı

163.769 ₺

Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı

Ürün Açıklaması

Minelab GPX 5000 Dedektör

Minelab GPX 5000, altın arayıcıları için efsanevi bir performans sunar.

MPS, DVT ve SETA Teknolojisi: GPX 5000, altın algılama konusunda yüksek bir standart belirler. Çoklu Periyot Algılama (MPS), Çift Gerilim Teknolojisi (DVT) ve Akıllı Elektronik Zamanlama Hizalama (SETA) gibi özel teknolojiler sayesinde diğer dedektörlerden daha fazla altın bulma yeteneğine sahiptir. Sub-gram külçelerden ender bulunan "emeklilik külçesine" kadar geniş bir yelpazedeki altınları tespit edebilirsiniz.

Sekiz Toprak Zamanlaması: GPX 5000, sekiz farklı zamanlama seçeneği sunarak son derece çok yönlüdür. Bu yeni model, beş zamanlama seçeneğinin yanı sıra Madeni Para/Kalıntı, Tuz/Altın ve İnce Altın olmak üzere üç yeni zamanlama modu sunar.

İnce Altın Zamanlaması: Toprağın derinliklerinden daha fazla hassasiyet ve derinlik sağlar, işlenmemiş topraklardan daha fazla altın külçesi bulmanızı sağlar.

Tuz/Altın Zamanlaması: Tuzlu topraklarda her büyüklükteki altın külçeleri için mükemmeldir, plajlarda harikalar yaratabilir.

Madeni Para/Kalıntı Zamanlaması: İyi toprak koşulları için en derin zamanlama seçeneği sunar.

Geliştirme Zamanlaması: Daha fazla derinlik için geliştirilmiş bir zamanlama seçeneğidir.

* Ürün bilgileri ve içerikler, üretici firma, yetkili dağıtıcı ya da yetkili satıcılarının kamuya açık kaynakları üzerinden ya da bizzat üretici yetkilisi tarafından sağlanmış olup, gösterilen içerik bilgilendirme amaçlıdır. İçerik ile ilgili tüm telif hakları, üretici ve yetkilendirdiği firmalara aittir. “Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı” referans amaçlıdır; kur değişiklikleri ya da siteye yansıtılmamış güncellemeler sebebiyle farklılık gösterebilir. Geçerli satış fiyatı için satıcı firma ile iletişime geçiniz. Ürün açıklamaları, GPT4 yapay zeka teknolojisi ile farklı anlatım tekniği ile sunulmuş olabilir.

Benzer Ürünler