83.300 ₺

Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı

Ürün Açıklaması

GER Diamond Hunter Dedektör

Bu cihazın, elmas ve değerli taşları tespit etmek için geliştirilen yeni süper anten sistemi oldukça etkileyici görünüyor. Yüksek hızlı ve güçlü işlevi, geniş alanlarda spiral sistemlerle çalışarak büyük mesafelerde etkin olabileceğini gösteriyor.

Yer indüksiyon prensibi ile çalışan iki iletim devresi (verici ve alıcı) ile anten, cihazın geniş bir alana saniyeler içinde yayılmasını sağlayarak spiral akım oluşturuyor. Bu, cihazın etrafındaki alanı kapsama yeteneğini artırarak elmas ve değerli taşların keşfinde daha etkin olmasına olanak tanıyor gibi görünüyor.

Ancak, bu tür cihazların performansı genellikle kullanım koşullarına, toprak yapısına ve kullanıcının deneyimine bağlı olarak değişebilir. Elmas ve değerli taşların tespiti özel bir dikkat gerektirir ve bu cihazın ne kadar hassas olduğunu ve ne kadar derinlikte bulabileceğini anlamak için gerçek kullanıcı deneyimleri önemli olabilir.

UIG detektörlerinin patentli çift anten sistemi, cihazın geniş alanlarda ve büyük mesafelerde etkinlik sağlayabileceğini gösteriyor olabilir. Yine de, her türlü dedektörde olduğu gibi, bu cihazın gerçek performansı kullanım sırasında karşılaşılan koşullara bağlı olacaktır.

* Ürün bilgileri ve içerikler, üretici firma, yetkili dağıtıcı ya da yetkili satıcılarının kamuya açık kaynakları üzerinden ya da bizzat üretici yetkilisi tarafından sağlanmış olup, gösterilen içerik bilgilendirme amaçlıdır. İçerik ile ilgili tüm telif hakları, üretici ve yetkilendirdiği firmalara aittir. "Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı" referans amaçlıdır; kur değişiklikleri ya da siteye yansıtılmamış güncellemeler sebebiyle farklılık gösterebilir. Geçerli satış fiyatı için satıcı firma ile iletişime geçiniz. Ürün açıklamaları, yapay zeka teknolojisi ile farklı anlatım tekniğiyle sunulmuş olabilir. Bu sayfada firmalar kendilerini öne çıkarabilirler.

Benzer Ürünler