Garrett Axiom Dedektör (33x27cm DD-FC Bobin 28x18cm Mono Bobin ve MS-3 Kulaklık ile)

Garrett Axiom Dedektör (33x27cm DD-FC Bobin 28x18cm Mono Bobin ve MS-3 Kulaklık ile)

8 Kişi Oyladı

266.200 ₺

Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı

Satıcılar

Ürün Açıklaması

Garrett Axiom Dedektör (33x27cm DD-FC Bobin 28x18cm Mono Bobin ve MS-3 Kulaklık ile)

AXIOM İLE ALTINI BULMANIN YENİ YOLU!

En aşırı mineralli topraklarda bile artırılmış hassasiyet ve esneklik sağlayan gelişmiş darbe zamanlamalarına sahipsiniz.

HAFİF VE GÜÇLÜ 11" mono bobin ve kapakla sadece 4.2 lbs. (1.9 kg).

İDEAL PERFORMANS İÇİN SEÇENEKLER 13" mono bobin ve kapakla 4.7 lbs. (2.1 kg) ağırlığında, mineralli topraklar ve tuzlu suda performansı mükemmel.

HER ALTIN PARÇASI İÇİN ÖZEL AYAR Daha büyük külçelerden sub-gram altın parçacıklarına kadar tüm türdeki altını yakalamak için dört farklı ayar arasından seçim yapabilirsiniz.

ZEMİNİN HER TÜRÜNE UYGUN Axiom'un Terra-Scan™ sistemi, ağır mineralli manyetik topraktan tuzlu suya kadar her türlü mineral içeriğine uyum sağlar.

* Ürün bilgileri ve içerikler, üretici firma, yetkili dağıtıcı ya da yetkili satıcılarının kamuya açık kaynakları üzerinden ya da bizzat üretici yetkilisi tarafından sağlanmış olup, gösterilen içerik bilgilendirme amaçlıdır. İçerik ile ilgili tüm telif hakları, üretici ve yetkilendirdiği firmalara aittir. "Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı" referans amaçlıdır; kur değişiklikleri ya da siteye yansıtılmamış güncellemeler sebebiyle farklılık gösterebilir. Geçerli satış fiyatı için satıcı firma ile iletişime geçiniz. Ürün açıklamaları, yapay zeka teknolojisi ile farklı anlatım tekniğiyle sunulmuş olabilir. Bu sayfada firmalar kendilerini öne çıkarabilirler.

Benzer Ürünler