Coiltek 14" Antı-Interference Arama Başlığı

Coiltek 14" Antı-Interference Arama Başlığı

3 Kişi Oyladı

17.820 ₺

Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı

Satıcılar

Ürün Açıklaması

Coiltek 14" Antı-Interference Arama Başlığı

Her alanda en iyi performans gösteren oyuncularımızdan biri. Mükemmel derinlik ve hassasiyet sunarak dünyanın birçok altın sahasında olağanüstü performans göstermiştir.

 

Hafif ve kolayca manevra yapabilir, sallanmasını engelleyecek çok az veya hiç aşırı büyüme olmadan açık alana uygundur. Son derece sağlamdır ve yeteneğini defalarca kanıtlayacaktır.

 

Tüm Minelab SD/GP ve GPX dedektörleri ile uyumludur. Uyumlu olmayan GPX6000 dedektörleri.

* Ürün bilgileri ve içerikler, üretici firma, yetkili dağıtıcı ya da yetkili satıcılarının kamuya açık kaynakları üzerinden ya da bizzat üretici yetkilisi tarafından sağlanmış olup, gösterilen içerik bilgilendirme amaçlıdır. İçerik ile ilgili tüm telif hakları, üretici ve yetkilendirdiği firmalara aittir. "Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı" referans amaçlıdır; kur değişiklikleri ya da siteye yansıtılmamış güncellemeler sebebiyle farklılık gösterebilir. Geçerli satış fiyatı için satıcı firma ile iletişime geçiniz. Ürün açıklamaları, yapay zeka teknolojisi ile farklı anlatım tekniğiyle sunulmuş olabilir. Bu sayfada firmalar kendilerini öne çıkarabilirler.

Benzer Ürünler