38.000 ₺

Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı

Satıcılar

Ürün Açıklaması

Asya Via Gold Dedektör

Via Gold, 2 farklı teknoloji sistemini tek bir cihazda birleştirerek benzersiz özellikler sunar. Bu özelliği sayesinde, 2,5 metre derinlikteki hazineleri 2D canlı grafik tarama sistemiyle tespit edebilirken, yüzeydeki tek para ve altın takı gibi objeleri ise 30 ile 60 santim derinliklerden sayısal değer arama sistemiyle bulabilir.

Modelin fiyatı ve altın ayrım özelliği göz önüne alındığında, boşluk türleri olan tüneller, kuyular, mezarlar gibi yapıları 2,5-3 metre derinlikten tespit edebilen en etkili altın ve define arama cihazlarından biri olarak 2021'de piyasaya sürüldü.

Via Gold altın dedektörü, yüksek oranda metal ayrımı yapabilme özelliğiyle öne çıkar. Fiyat ve özellikleriyle, derinlerdeki defineyi, gömülü hazineleri, altın, gümüş, bronz, tunç gibi metalleri, heykelleri, külçeleri, tek paraları ve derin gömülü hazineleri, hatta yer altındaki oda mezarlarını bulma garantisi sunar.

* Ürün bilgileri ve içerikler, üretici firma, yetkili dağıtıcı ya da yetkili satıcılarının kamuya açık kaynakları üzerinden ya da bizzat üretici yetkilisi tarafından sağlanmış olup, gösterilen içerik bilgilendirme amaçlıdır. İçerik ile ilgili tüm telif hakları, üretici ve yetkilendirdiği firmalara aittir. "Tavsiye Edilen Üretici Fiyatı" referans amaçlıdır; kur değişiklikleri ya da siteye yansıtılmamış güncellemeler sebebiyle farklılık gösterebilir. Geçerli satış fiyatı için satıcı firma ile iletişime geçiniz. Ürün açıklamaları, yapay zeka teknolojisi ile farklı anlatım tekniğiyle sunulmuş olabilir. Bu sayfada firmalar kendilerini öne çıkarabilirler.

Benzer Ürünler